Το προσπερνάς πηγαίνοντας για Πορταριά και είναι αμαρτία.
Σε μια γωνίτσα μαγαζάκι με 4 τραπέζια, στο Κατώφλι της Καίτης, η Καίτη θα γίνει η μαμά σου για λίγες ώρες, διαλέγοντας οπωσδήποτε την καλύτερη πρώτη ύλη, που μεταμορφώνει στην πιο νόστιμη, σπιτίσια κουζίνα: μελιτζάνες με τυρί, παντζαροσαλάτα, τυροπιτάκια με σουσάμι και μέλι, γίγαντες ονειρεμένοι στον φούρνο, το καλύτερο μπουμπάρι στο Πήλιο και τόμαχοκ χοιρινή.
![](https://www.diakopes.gr/wp-content/uploads/2023/11/Katofli-Ketis-1-613x1024.jpg)
![](https://www.diakopes.gr/wp-content/uploads/2023/11/Katofli-Ketis-3-613x1024.jpg)
(Facebook)
Επικοινωνία